O nas

W LD Wypieki pieczenie jest naszą pasją.

z myślą o klientach

Nasze zawsze świeże wypieki to produkty opracowane specjalnie z myślą o klientach z branży gastronomicznej. Produkty głęboko mrożone to idealne połączenie wygody, najwyższej jakości i niezapomnianego smaku.   

W naszej ofercie znajdują się ciasta, croissanty, bułki, bagietki, chleby, słodkie i słone przekąski, wypieki mini.  Są to zarówno produkty surowe (niewygarowane/ wygarowane), częściowo wypieczone jak i gotowe do spożycia po rozmrożeniu.

Nasze wypieki  przygotowane są w oparciu o oryginalne, niemieckie receptury. Mamy delikatne muffiny, idealnie chrupiące ciastka, puszyste serniki, wilgotne brownie i wiele innych.

Gotowe do podania

wystarczy rozmrozić

Ogromną zaletą naszych ciast jest to, że są gotowe do podania, wystarczy je rozmrozić. Dzięki nim można wyczarować też wyjątkowe desery – dodać lody, świeże owoce, posiekane orzechy i zachwycić swoich gości. 

Nasza konsekwencja w zapewnieniu wysokiej jakości produktów oraz sprawnych dostaw, kilka razy w tygodniu sprawia, że jesteśmy idealnym partnerem dla większych firm; sieci hoteli, restauracji, stacji paliw, firm cateringowych.